zavřít
Fantazie na kolečkách …záhada mizejících hraček

Fantazie na kolečkách …záhada mizejících hraček

... číst celé
Muzikálová revue pro celou rodinu

Michal Nesvadba, všem dobře známý z televizního pořadu Kouzelná školka nebo ze seriálu Abeceda s Michalem, chystá premiérově na 14. března 2020 do Tipsport Areny v Praze velkolepou rodinnou show Fantazie na kolečkách s podtitulem Záhada mizejících hraček, která pobaví děti od tří let, ale i jejich starší sourozence, rodiče či prarodiče. 

Ve výpravně-poetické revue, v jejímž autorském týmu se vyjímají jména jako Lumír Olšovský, Ondřej Gregor Brzobohatý či Pavel Strouhal nebo Tomáš Váňa, vystoupí čtyřicet účinkujících na kolečkových bruslích, koloběžkách, kolech, jednokolkách, tříkolkách, kolonožkách nebo ve šlapacím autě. Mezi nimi i mistři světa či Evropy ve freestyle na koloběžkách, na in-line bruslích nebo na kolech, ale i vítězové soutěže Česko Slovensko má talent. 

V autorské show uvidíte živě skřítky Bafíka, Zeleňoura nebo Žluťouna a samozřejmě nebudou chybět ani František s Fanynkou z Fanfárie v životní velikosti, stejně jako Michalovy vynálezy a unikátní laserová kouzla v podání Lasermana. 

V příběhu záhadně mizejících hraček nakonec epochálně zvítězí dobro nad zlem a veselý svět skřítků, kteří jsou kolem Vás a ani o nich nevíte, zůstane navždy kamarádem všech dětí na světě.

Termíny představení a vstupenky

Říjen 2021

Ne 31
Oficiální web muzikálu

www.fantazienakoleckach.cz

Kam dál?

Vybíráme populární muzikály.

Další muzikály →
Čarodějka
Čarodějka 4 termíny
Sestra v akci
Sestra v akci 5 termínů
Tarzan
Tarzan 15 termínů
Dracula
Dracula 2 termíny

© 2021 Muzikály.net

Provozovatel