Hlubina & Muzikálová gleeshow

Hlubina & Muzikálová gleeshow

... číst celé
Muzikál Hlubina pro těleso vytvořila jedna z nejdéle působících členek Anna Arin Dvořáková. Tato muzikálová prvotina vypráví pochmurný příběh odehrávající se za války na dosud netknutém venkově. Obyvatelé malé vesnice odmítají připustit, že by něco mohlo být v nepořádku a oddávají se bezstarostným tancům, díky kterým mohou na blížící se válku zapomenout. Do děje vstupují dva muži, kteří se přou o řešení situace s Hlubinou - propastí poblíž vsi. Vesničané zaujímají různá stanoviska a názorově se tak rozdělí. Jak konflikt eskaluje, Hlubina se stává symbolem zla a utrpení. Lidé si vytváří svou vlastní válku, zatímco skutečná hrozba se pomalu ale jistě blíží.
Muzikál je volným tematickým i hudebním navázáním na stejnojmennou skladbu uvedenou v rámci gleeshow Cesta časem v roce 2015. Oproti původní jednoduché aranži (sbor a piano) však představí novodobé spojení elektronické hudby se smyčcovým kvartetem. Autorka si zároveň pohrává s propojením starého, uhlazeného a syrového folklóru s prvky popu či klasiky.
Kontrast představení se projeví v druhé, muzikálové části jak v podobě nálady, hudby, světelné show, tak i v kostýmech a hudebním doprovodu. Diváci se mohou těšit na slavné muzikálové hity, jako například Amerika z muzikálu West Side Story nebo Letní láska z Pomády. Všechny písně v druhé polovině představení
i samotný muzikál zazní v českém jazyce.
Vedle zcela nového formátu projektu, nových kostýmů, orchestru a kulis, uvidíte i nové tváře a také nové choreografie. Všechny tyto komponenty dohromady utváří jedinečnou show, při které si na své přijdou milovníci zpěvu a tance, světelné show a především muzikálového žánru.

Termíny představení a vstupenky

Zatím nevíme o žádném termínu

Kam dál?

Vybíráme populární muzikály.

Další muzikály →
Tarzan
Tarzan 5 termínů
Dracula
Dracula 5 termínů
Láska je láska
Láska je láska 4 termíny

© 2024 Muzikály.net

Provozovatel Cookies