Nejznámější české muzikály

Nejznámější české muzikály

... číst celé
Muzikálové árie dvou nejúspěšnějších českých hudebních autorů zazní poprvé v České republice pod jednou střechou. Koncert nejslavnější české muzikály se uskuteční v sobotu 18. ledna 2020.
Zazní největší muzikálové árie Karla Svobody a Michala Davida. Není snad nikdo, kdo by neznal megahity jako Jsi můj pán, Teď královnou jsem já, Asi do věží nebo Lásko má já stůňu. Tyto hity a mnohé další si zazpívají největší hvězdy českého muzikálu.        
Na jedinečném koncertu vystoupí Lucie Bílá, Daniel Hůlka, Josef Vojtek, Marian Vojtko, Helena Vondráčková, Petr Kolář, Jan Kopečný, Vojtěch Drahokoupil, Michaela Gemrotová, Radka Fišarová a další. 
Za doprovodu více než stočlenného orchestru se zaposloucháte do největších hitů z muzikálů Dracula, Monte Cristo, Golem, Noc na Karlštejně, Kleopatra, Tři mušketýři, Angelika a Muž se železnou maskou.
 „V Čechách jsou prakticky dva legendární skladatelé muzikálů, a to Karel Svoboda a Michal David. Rozhodli jsme se uspořádat tento koncert a spojit dvě věci - poctu s charitou. Tento jedinečný koncert bude poctou těmto dvěma velikánům českých muzikálových árií,“ sdělil nám producent Oldřich Lichtenberg. 

Obsazení

Lucie Bílá
Daniel Hůlka
Josef Vojtek
Marian Vojtko
Helena Vondráčková
Petr Kolář
Jan Kopečný
Vojtěch Drahokoupil
Michaela Gemrotová
Radka Fišarová

Termíny představení a vstupenky

Zatím nevíme o žádném termínu

Kam dál?

Vybíráme populární muzikály.

Další muzikály →
Tarzan
Tarzan 5 termínů
Dracula
Dracula 5 termínů
Láska je láska
Láska je láska 4 termíny

© 2024 Muzikály.net

Provozovatel Cookies